• XIX KONCERT CHARYTATYWNY

• 06.10.2021 12:43
      • XIX KONCERT CHARYTATYWNY
      • W niedzielne popołudnie hala widowiskowo-sportowa w naszej szkole wypełniła się po brzegi – powodem był już XIX Koncert Charytatywny “Trochę słońca” organizowany tradycyjnie przez całą szkolną społeczność. Na jednej scenie wystąpili zarówno najmłodsi z zerówek, uczniowie klas I-III i VII-VIII, jak i absolwenci, nauczyciele, rodzice oraz dyrektor szkoły. Wszystkich połączyła wspólna idea pomagania innym. W tym roku motywem przewodnim były pory roku w przyrodzie i symboliczne ich odzwierciedlenie w życiu człowieka. Wiosna to czas dzieciństwa i występy najmłodszych, lato to młodość z jej urokami i niełatwymi wyzwaniami, jesień została pokazana jako trudna dorosłość, a zima – jako starość. Oprócz występów teatralnych widzowie mogli podziwiać tańce: uczniów, nauczycieli i rodziców. Na koncercie nie mogło również zabraknąć chóru i piosenek śpiewanych przy akompaniamencie muzyków. Zarówno przed występami na scenie, jak i po koncercie wszyscy chętni mogli na przygotowanym kiermaszu zakupić różnego rodzaju ozdoby świąteczne. Każdy, kto przyczynił się do tego, by Koncert Charytatywny się udał (występujący na scenie, śpiewający i grający, tańczący, dekorujący, oświetlający, nagłaśniający, wykonujący ozdoby, obsługujący w szatni, sprzątający, rozdający programy i słoneczka), może poczuć, że wykonał kawał dobrej roboty i zrobił coś dobrego dla innych. Mamy na koncie kolejny rekord – udało nam się zebrać 7.676 zł! To będą na pewno dobrze wydawane pieniądze! Dziękujemy naszym gościom za przybycie i za hojność!