• VIII KONCERT CHARYTATYWNY

• 06.10.2021 12:51
      • VIII KONCERT CHARYTATYWNY
      • VIII Koncert Charytatywny “Trochę słońca” odbył się 2 grudnia 2007r. w Miejskiej Szkole Artystycznej. Udało się zebrać 2155,55 zł, za które przez cały rok będziemy pomagać najuboższym gimnazjalistom.

Podczas tegorocznego koncertu szkolny teatr “Pod Spodem” pokazał  premierowy spektakl. Miłość, pieniądze, władza, śmierć – poetycko i w krzywym zwierciadle, na poważnie i z drwiną. „A my naprzeciw, a my z nadzieją, a my jak dzieci, niech nas wyśmieją”.

Scenki teatralne przeplatane były współczesną poezją recytowaną przez nauczycieli: Leszka Celeja i Urszulę Ćwiek, Annę Lubieniecką, Agnieszkę Kożuchowską, Dorotę Sugier, Sławomira Rybińskiego, Lillę Kłos, Aleksandrę Wróbel i Dariusza Kulmę.

Integralną częścią koncertu były również występy muzyczne. Na gitarze zagrał Maciek Walewski, zaśpiewała Sylwia Łoboda, Dawid Nalazek i Ania Piętka. W solowych prezentacjach wystąpili: dyrektor, Grzegorz Wyszogrodzki i matematyk, Dariusz Kulma.

Za rok kolejna odsłona charytatywnego grania.