• SZKOŁA DLA INNOWATORA to trzyletni projekt pilotażowy prowadzony przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w konsorcjum ze Stowarzyszeniem WIS z Radowa Małego, Szkołą Edukacji Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Uniwersytetu Warszawskiego, przy wsparciu DELOITTE oraz Zwolnieni z Teorii. Inicjatorami projektu sa Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Edukacji Narodowej. projekt finansowany jest z funduszy unijnych.

W projekcie uczestniczy 20 szkół podstawowych z całej Polski, w tym NASZA! Projekt realizowany jest w klasie 7c-8c, której wychowawczynią jest pani Joanna Sułek. W projekcie uczestniczą, oprócz wychowawczy i matematyka, także inni nauczyciele uczący w tej klasie - p. Izabela Saganowska, p. Agnieszka Nowak, p. Sławomir Rybiński, p. Grażyna Olczak, p. Monika Gropmulska, p. Katarzyna Kozłowska-Wyszogrodzka, p. Aldona Szewczy, p. Tomasz Ruta, p. Ewa Raczyńska na czele z panem dyrektorem Grzegorzem Wyszogrodzkim.

CEL PROJEKTU - wprowadzenie w szkołach zmian, które sprzyjają systematycznemu rozwijaniu kompetencji proinnowacyjnych oraz wypracowanie sposobu wprowadzania podobnych zmian w kolejnych szkołach;

KOMPETENCJE PROINNOWACYJNE:

• SAMODZIELNOŚĆ MYŚLENIA
          • WSPÓŁPRACA
          • ROZWIĄZYWANIE PROBLEMÓW
          • LIDEROWANIE
          • ZARZĄDZANIE SOBĄ

CZAS TRWANIA - 2020 - 2022

DZIAŁANIA PROJEKTOWE - prezentacje pokazują, co dzieje się w ramach projektu w każdym semestrze:

SI_-_wrzesien_2020.pptx

SI_-_styczen_2021.pptx

SI_-_czerwiec_2021.pptx

Najwięcej informacji o projekcie można znaleźc na stronie: https://szkoladlainnowatora.ceo.org.pl/