• Ramki 3D

• Uczniowie klasy 6a wraz z wychowawczynią p. Joanną Sterną na lekcji języka polskiego w  ramach podsumowania pracy z lekturą pt. " Hobbit, czyli tam i z powrotem" zrobili wystawę postaci i stworów z lektury. Podobizny umieścili w ramkach zrobionych za pomocą długopisów 3D. Po opisaniu postaci, szóstoklasiści uzasadniali wybór ulubionej postaci literackiej. Dodatkowo z różnych materiałów własnoręcznie wykonali swoich faworytów.

• MAGICZNE DŁUGOPISY

• Nowoczesne technologie już na stałe wpisały się w codzienne życie, stanowią także istotny element kształtowania różnorodnych umiejętności naszych uczniów. Magiczne długopisy 3D, które nasza szkoła pozyskała w ramach projektu "Laboratoria Przyszłości" świetnie sprawdzają się w pracy z dziećmi na lekcjach informatyki. Umożliwiają łączenie teorii z praktyką, uczą cierpliwości, prawidłowego chwytu pisarskiego, projektowania przestrzennego, kształcą precyzję i dokładność, a przede wszystkim są fascynujące. Zajęcia z długopisami 3D tak bardzo przypadły drugoklasistom do gustu, że z pewnością wykorzystamy je jeszcze nie raz!

• Długopisy 3D w klasie 3d

• W jesienne popołudnie sala lekcyjna klasy 3d zamieniła się w pracownię. Uczniowie mieli okazję korzystać z nowoczesnego sprzętu  - długopisów 3D. Dzieci z wielką ciekawością, zaangażowaniem i w skupieniu wykonywały jesienne liście. W ramach projektu Laboratoria Przyszłości, z którego szkoła pozyskała sprzęt, nasi uczniowie mogą korzystać i wykazywać się kreatywnością  oraz rozwijać zamiłowania do projektowania przestrzennego.