• Witajcie w szkole!

• 1 września powitaliśmy nowy rok szkolny. Uczniowie klas VII i VIII spotkali się (z podziałem na roczniki) w hali gimnastycznej, by rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Na początku do uczniów przemawiał pan dyrektor Grzegorz Wyszogrodzki, który zachęcał ich do wyznaczenia sobie celu działania już teraz, aby wiedzieli, gdzie dążyć i jak postępować, by plan zrealizować. Pan dyrektor zachęcał też młodzież, by starała się brać odpowiedzialność za swoje decyzje. Później była część artystyczna przygotowana przez kl. 8b i 8c oraz wychowawców – panią Joannę Sułek i pana Tomasza Rutę. Życzymy wszystkim, żeby to był  bardzo dobry rok szkolny, pełen spełnionych marzeń, realizacji zamierzeń i niejednego sukcesu na miarę możliwości każdego ucznia!

• ZAPRASZAMY RODZICÓW NA PIERWSZE ZEBRANIA

• Pierwsze zebrania z rodzicami w nowym roku szkolnym 2021-2022 odbędą się według następującego harmonogramu:

• 1 września godz. 16.30 – spotkanie z rodzicami uczniów kl. 1
            • 2 września godz. 17.00 – spotkanie z rodzicami uczniów kl. 7
            • 2 września godz. 18.00 – spotkanie z rodzicami uczniów kl. 8
            • 7 września godz. 17.00 – spotkanie z rodzicami uczniów kl. 2 i 3
            • 7 września godz. 18.00 – spotkanie z rodzicami uczniów kl. 4 i 5

Serdecznie zapraszamy po jednym rodzicu od każdego dziecka. Spotkania rozpoczną się w hali widowiskowo-sportowej. Prosimy o wchodzenie dwoma wejściami od strony parkingu za szkołą. Przypominamy o obowiązku dezynfekcji rąk oraz noszenia maseczki na terenie szkoły. Pierwsze spotkanie jest niezwykle istotne, bo wiąże się z organizacją całego roku szkolnego, dlatego prosimy rodziców o obecność.